Vítejte na stránce našeho eshopu

Firma Dr. Baits s.r.o., vznikla v roce 2015 na základě zkušenosti z lovem kaprů. Postupně se náš tým rozrůstal o další členy – zanícených rybářů, kteří se podílejí na vývoji našich nástrah testováním v terénu. Tím jsme se ujistili, že to co děláme, děláme správně. Naším cílem je vyrábět vysoce kvalitní produkty v co nejdostupnější ceně, což se nám i daří. Dr. Baits, vám nabízí šest druhů příchutí Boilies, které jsou rozděleny do dvou řad. A to je řada Top a řada Attract. Doplňkovou řadu tvoří řada Eco.

Co děláme?

Jelikož každý zapálený kaprař rád spekuluje, tak jsme pro vás připravili ke každému druhu Boilies Pop-Up, Pasty, Dipy, Boostry a Hookbaits. Takže je si z čeho vybírat a pevně věříme, že si najdete ten svůj top produkt z naší produkce, na který se budete moci spolehnout při každé situaci rybaření. Naše Boilies procházelo testováním na slovenských, českých a maďarských, ale i na soukromých revírech. Díky těmto zkušenostem, vám umíme po konzultaci poradit, co, kde a jak použít, abyste si splnili svůj sen nebo touhu po ulovení krásných kapitálních ryb. Naším cílem je, aby od nás odcházel každý zákazník spokojen a rád se k nám vracel.

Lovu zdar ……

Naši Zákazníci

Česká republika 66%
Slovenská republika 23%
Evropská Unie 9%
Jiné státy 2%
Registrovaní 89%
Neregistrovaní 11%

Proč My?

WordPress & WooCommerce sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat.Ut wisi enim ad minim veniam.

Několik zajímavostí

Zde bude obsah připravovaného textu pro vás

Zde bude obsah připravovaného textu pro vás

Zde bude obsah připravovaného textu pro vás

Naše cíle

  1. Duis autem vel eum iriure dolor.
  2. At vero eos et accusam et justo duo.
  3. Lorem ipsum dolor sit amet.
  4. dolore dolores duo eirmod eos erat.
  5. Mauris metus mauris, tristique quis sapien eu.
  6. Aliquam non tincidunt urna.
  7. Maecenas pellentesque, dui vitae iaculis mattis.
  8. Vivamus dignissim posuere aliquet.
  9. Nulla lobortis sem dapibus, aliquet turpis eu
tricko-panske-jednostranne-cerne-1
tricko-damske-cervene-1
tricko-panske-oboustranne-zelene-2
Shop
0 Wishlist
0 Cart