• Nazdar. jsem vyzkoušel při vnadění leccos, ale toto je sto procentní tutovka na kapry. Dr. Baits jsem použil poprvé na doporučení kámošů. Asi jsem objevil ameriku, ale teď vím, jak chutná parádní rybaření. Na váš FB profil jsem zavěsil moje 2 úlovky. Dík. Objednávám zase .. Jozef G.

  Jozef Gál
  Technik
 • Výborná web stránka! Konečne niekto rozumný, kto vie, ako sa v 21. storočí. patrí prezentovať svoj predávaný tovar. Držím Vám palce Dr. Baits, pretože si to zaslúžite. cawte

  Andrej Patráš
  Obchodný zástupca
 • Skvělá téma! Velmi intuitivní, čistý kód. Velmi přehledná, skvělé funkční rozhraní s optimálním řešením pro SEO! Vřele doporučuji a chtěl bych získat toto téma. Je ideální pro další tvarování web stránek!

  Henrych Jonáš
  Web Dizajnér
 • Hodnotila bych šablonu 5 z 5 a tady je důvod, proč. čistý, přímý a jednoduchý vzhled, který bude fungovat pro různé cílové skupiny, což je důležité při sestavování návratnosti investic. Chci pochválit majitelů Dr. Baits CZ za to, že neměli důvod hledat ty nejlevnější možnosti pro svůj eshop. Dnes je to spíše vzácnost, protože se mnozí ani jen nesnaží, aby i na webu inovovali. Děkuji. Andrea z WordPress.

  Andrea Williamsová
  Art Riaditeľka
 • Ahojte, chci poděkovat za rychlé zaslání Boilies, pro mého dědu. Objevila jsem vás náhodou. Máte skvělou stránku, na níž jsem ani nemusela dlouho hledat. Jelikož netuším, co to vlastně děda chtěl. Stačilo vidět giličky 😀 a už jsem tušila, že jsem našla, co hledám. díky

  Laura Tazberíková
  Web Developer
Shop
Sidebar
0 Wishlist
0 Cart