Zdar přiznivci Petrova cechu

Zdar přiznivci Petrova cechu
minulý týden jsme podnikli výpravu, na nedalekou 120ha štěrkovnu s povolenou vyvážkou v režimu chyť a pusť.Výpravu jsme si rozdělili na víkend u vody táta a syn. Následně od pondělí konečně s Mojí ženuškou po strašně dlouhe době sami.😉


Od začátku jsem věděl,že chci co nejrychleji chytit nějakou šupinku a proto jsem s Pinďou, což je Můj syn zvolil místo s krásnou podvodní lavici. Jako návnadu a nástrahu to bylo jasné vždy a skoro všude funguje squid salmon samozřejmě od Dr.baits.

Druhou udici jsme umístili na né úplně super místo museli jsme vozit za překážky,ale libilo se nam a to jsme rozkrmili mušlí gren paerl taky od Dr.Baits.Kuličky jsme namočili a zabustrovali . Na konce montáží vzledem k množství rozmanitých druhů a velikostí ryb jsme umístovali 24 mm s pop up stejných příchutí.Po umístění montáží jsem Pinďu zasvětcoval do montáží,ale o tom až příšte.

Protože v tom píp a jupí na vodu squid salmon opět nezklamal po zdolání máme obrovskou radost ryba zhruba 10kg i váha to potvrdila ihned pokládame montáž a hura na břeh. Radost neskutečna po dvou hodinách ihned záběr.Po oslavě detským šampíkem trochu odpočíváme a ted to přišlo další zaběr a to tentokrát hned na oba pruty tak jeden prut povolit druhý na vodu a zdolávat .

Po zdolaní rychlá fotka a šup z druhým na vodu .Paráda mušle taky dala rybu 10 plus.To už bylo před půlnocí tak stáhnout a chvíli hají,ať to může být ve čtyři znova ve vodě. V sobotu bylo záběrů méně,ale to se dalo čekat udělalo se celkem horko. V neděli opět kolotoč zaběru dokud se nevyhouplo sluníčko. Víkend nám uběhl jako voda a děti byly odveleny do školy v přírodě a nám od pondělí začala společná výprava s ženuškou .

Rozhodli jsme se,že nic měnit nebudem a to byla správna volba mezi kapry od 8kg -12kg to vzal ten správňácký kapří fešak s váhou lehce přes 18 kg.Neskutečná radost a parádní pocity ♥️

Výpravu si užíváme až do konce počasí a vše bylo na parádu .

Celkem jsme ulovili za nás mnoho krásných rybek .Opravdu to bylo velmi intenzivní a silné pro mne a mou rodinku.
Za tým DrBaits
Vás zdraví Bullycarpteam

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Shop
Sidebar
0 Wishlist
0 Cart